Skupina Petra Marka a Moniky Midriakové Monikino Kino vydala svoje debutové album prvního září a lakonicky jej pojmenovala Prázdniny. Naštěstí je to jediný náznak divadelního humoru na hraně trapnosti, kterým jinak další projekty režiséra a hudebníka Marka přetékají.

Na rozdíl od desek Markových domovských Midi Lidi je debut Prázdniny seriózním albem, které si díky tomu vysloužilo i trochu nelichotivou nálepku "pop pro dospělé". Co jiného ale říct o nahrávce, která tak otevřeně tematizuje rozpad milostného vztahu?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.