Udílely se hudební ceny Grammy. Přestože se píše rok 2015, hlavními účinkujícími byli Madonna, Tom Jones a AC/DC. Podle pořadatelů ceremoniál spočíval v nečekaných duetech. Měl ale tak důkladnou reklamu, že všechny dvojice byly známy několik týdnů dopředu. Cenu pro album roku získal Beck. Z rukou mu ho málem vyrval na nic nenominovaný Kanye West, podle něhož si ocenění zasloužila Beyoncé.

Předávání trvalo tři a půl hodiny. Ve věku sociálních sítí mělo společenský dopad opět hlavně tím, co během něj kdo prohlásil a udělal. West to nejzajímavější řekl po skončení. "Už se s Grammy nebudeme párat. Jestliže stojí o opravdové umění, musí si s námi přestat zahrávat," prohlásil. Množné číslo nepoužil pouze kvůli Beyoncé. Ve svých 37 letech zpěvák obdržel 21 cen Grammy, ale už od loňska na každém kroku zdůrazňuje, že je mu to málo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.