Uběhlo čtvrt roku a na obrazovky, respektive na monitory se vrací legendární lobbista Tonda Blaník. Příběhy skutečného vládce české politiky a veřejného života budou na internetové televizi Stream pokračovat od příští soboty. O práci nebude mít jeho kancelář nouzi, říká scenárista Robert Geisler: „Dejte lidem prostor a oni se znemožní sami. A naši politici mají prostoru spoustu.“

Třetí řada má celkem 16 dílů, které budou střídavě režírovat Bohdan Sláma, Jaroslav Fuit a Marek Najbrt. Osvědčený tým zůstává, ve firmě Tondy Blaníka ztvárněného hercem Markem Danielem se neodehrály žádné personální změny. Vracejí se tedy i Tondovi podřízení, sekretářka v podání Halky Třešňákové a Žížala, kterého hraje Michal Dalecký.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.