Budíte se uprostřed noci a nedaří se vám usnout? Zapněte si televizi. Program sice spánek nepřivolá, na to nabízí moc přízraků najednou, ale stanete se členy exkluzivního klubu. Podle statistik sledovanosti sedí každou noc několik desítek tisíc diváků před obrazovkou, a mohou se tak seznámit s programem, který si televizní stanice (už) netroufnou pustit přes den. Vítejte ve světě zvrhlých mediálních potěšení, z něhož vznikají obskurní videa na YouTube a o kterém se šíří legendy.

Mezi půlnocí a šestou ráno je na programu všechno, co je levné, staré nebo alespoň italské. Věšteckým teleshoppingem festival podivností jenom začíná. Platí jednoduchá rovnice, ve které pokročilá hodina násobená mírou obskurnosti stanice dává ohromující výsledky. Když nemá televize pořádně co vysílat přes den, co asi zařadí do svého programu uprostřed hluboké noci, kdy se už ani nevyplatí vypínat trasu na vysílače?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru