Bělehrad neboli Bílé město vždy překvapí svou energií a nábojem. Ve městě jsou sice stále patrné pozůstatky bombardování Severoatlantickou aliancí z konce 90. let, nicméně Bělehrad se rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí a doslova se mění před očima. Městu, které bylo několikrát poničeno válkami, se nyní říká Paříž Balkánu a rozhodně má co nabídnout.

Přízvisko Paříž Balkánu si město vysloužilo především díky širokým bulvárům a promenádám plným kaváren a streetfoodových stánků, nespočtu pouličních umělců a okázalým budovám v centru města. Nejznámějším bulvárem, který by žádný turista neměl vynechat, je ulice Kneza Mihaila, pojmenovaná podle srbského knížete.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.