Na festivalu německého jazyka vystoupí švýcarský herec Bruno Ganz, který zahajoval první ročník festivalu a jehož posledním tvůrčím činem byla role Adolfa Hitlera ve filmu Pád Třetí říše. Po inscenaci Sartrovy hry Špinavé ruce a po předloňském zájezdu našeho obecenstva do Berlína na jeho adaptaci Dostojevského románu Ponížení a uražení uvede v Praze svůj fantaskní výklad Andersenovy Sněhové královny Frank Castorf. A Burgtheater přiveze z Vídně svou stále vyprodanou herecko-hudební produkci Mozart s.r.o., jejíž autor a režisér F. Wittenbrink slavil na pražském festivalu triumf se svými Sekretářkami.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.