Divadelní premiéra

Frank Wedekind
Lulu
(Režie David Jařab)
Divadlo Komedie
Premiéra 6. května

Minimalistickou verzi slavné Lulu, díla Franka Wedekinda v přepisu a režii Davida Jařaba, uvedlo na závěr své "německé sezony" pražské Divadlo Komedie.

Lulu je hrdinkou ve své době skandálního příběhu zneužívané dívky a osudové milenky, jíž přitažlivost je pro muže zároveň smrtící. Wedekind jej původně vyprávěl ve dvou hrách s odstupem téměř deseti let (Duch země,1895 a Pandořina skříňka,1904).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • RECENZE: Alva Schön (Jiří Černý) viní ze smrti svého otce jeho milenku a zároveň adoptivní dceru Lulu (Tereza Voříšková). Nevlastní sestru pošle Alva do vězení - aby alespoň sebe zachránil před láskou k ní.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.