Ostravská produkce Letních shakespearovských slavností představila během víkendu na Pražském hradě svou letošní novinku. "Ostravacky" přímou, plnou nečekaných poetických zkratek a zábavnou inscenaci Romea a Julie režíroval Pavel Šimák.

Jeho koncepce je založena na úderné stručnosti. S city ani se slovy se tu nikdo moc nepárá, ale co se řekne, to sedí jako facka v ostravské krčmě. Emoce, milenecké i ty mezi přáteli, se skrývají za silácké špičkování i peprný humor. O to silněji působí, když se postavy citům neubrání a dají je najevo.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.