Nejlepší ze skandinávských artistů - švédský Cirkus Cirkör, sedmnáct akrobatů francouzské Compagnie XY a excentričtí pouliční umělci z divadla Malabar.

To jsou hlavní hosté festivalu Letní Letná v Praze. Největší česká přehlídka žánru nového cirkusu, na kterém nebudou chybět ani přední česká pouliční divadla, akrobaté a mimové, začne v neděli 21. srpna.

Podívejte se už dnes na ukázky z jejich představení.

Malabar: Měsíční koráb - Les Aquareves
Ohně, chůdy, žonglérské kousky, bizarní kostýmy, spektakulárnost. Kdo si pamatuje jejich průvod městem s obří kudlankou nábožnou před pěti lety, určitě nebude chtít propásnout ani jejich novou show. Malabar Letní Letnou zahájí, jejich průvod od Špejcharu na vrcholek Letné začne ve 21 hodin.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.