Mytický Pérák existoval! Jediný český superhrdina, tajemný muž s pérama na nohách, který dokáže přeskočit vlak a po střechách domů následovat holuba v letu, málem zachránil Československo před heydrichiádou.

Divadlo Vosto5 ve své inscenaci Pérák umně sloučilo legendu o tajemném protektorátním škůdci nacistů s historickými reáliemi.

Česká Liga výjimečných

Vosto5 uvedlo premiéru v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu. Představení se vrátí v příštím roce.

Pérák je solitérní odbojář, škodí nacistům a posiluje tak sebevědomí okupovaným Čechům. Avšak leze na nervy nejen okupantům, ale i odbojové skupině, která by s ním ráda své akce koordinovala.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.