Celkem sedmnáct nabídek obdržel pražský magistrát do výběrového řízení na nového provozovatele Divadla Komedie. Dosavadní nájemce, Pražské komorní divadlo (PKD) uměleckého šéfa Dušana D. Pařízka, tu kvůli nedostatku finančí končí k 31. červenci 2012.

Dnes dopoledne zasedla komise a otevřela obálky s nabídkami. "Dvě jsme vyřadili," řekl radní pro kulturu Lukáš Kaucký (ČSSD), který stojí v čele komise.

Vybere se za 14 dní

Jeden uchazeč prý nesplnil formální podmínky, druhá nabídka přišla až po uzávěrce. Jména uchazečů nechtěl Kaucký uvést.

"Je tam řada zajímavých subjektů, bude z čeho vybírat," poznamenal bez bližších podrobností. Komise se sejde znovu za týden. Posoudí kvalitu předložených projektů a do finále vybere několik nejlepších. O vítězi výběrového řízení má rozhodnout 7. listopadu.

 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.