Z divadelního sklepa na hvězdnou Novu a zpět. Dramatik Petr Kolečko nastoupil na horskou dráhu, a zatím závratí netrpí.

Teprve sedmadvacetiletý spoluautor seriálu Okresní přebor a autor textů písní v muzikálu Quasimodo měl nedávno dvě pozoruhodné premiéry v baštách divadelní alternativy.

Mamka Lízalka

Kauza Maryša v malostranském Rubínu dovršila "ženskou trilogii", v níž společně s režisérem Danem Špinarem hledali současné podoby a dnešní dramata klasických hrdinek - Salome, Médeie a Maryši.

Udělat ze svéhlavé moravské děvčice zelenou vdovu zavřenou v rezidenci obstarožního pražského lobbisty Vávry, vypadá jako hodně nadsazený žert. Taky je to velká legrace.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.