Srnky, které umí splnit každé přání, se objevily na scéně divadla Lampion. Na jeviště je zadními dveřmi a ke všemu převlečené za králíky pustil kladenský umělecký šéf Tomáš Svoboda. T

Ten také hru Srnky, před pěti lety oceněnou v "radokovské" dramatické soutěži, napsal a nyní režíroval její premiéru.

Cesta jeho čtyř hrdinů - kuriózně postižených outsiderů - za štěstím souzní s duchem specificky české komediální tradice. Nechybí v ní černý humor a plebejský smysl pro bizarnost i trapnost života. Ale ani svébytný druh poezie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Při Svobodově hře Srnky se diváci baví jako za zlatých časů Semaforu. Nechybí v ní černý humor, smysl pro bizarnost ani poezie. Postavami jsou tu například dirigent s klapajícími víčky, mykolog se špatným držením těla a finanční úředník, který po souloži pláče.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.