Muzikálová podoba filmu Once se v amerických divadlech začala hrát už v prosinci, teprve v neděli se ale dostala do Jacobs Theater na Broadwayi.

Muzikál, v němž Markétu Irglovou a Glena Hansarda nahradili herci Cristin Milioti a Steve Kazee, sklízí jednoznačně pozitivní ohlasy a odehrává se na jevišti, přestaveném na bar v Dublinu.

Před představením tu diváci mohou vesele popíjet, jak to pak během hry činí sami protagonisté.

Herci jsou den ode dne lepší

Přesun na větší jeviště v Broadwayi a odstup herců od publika hře podle deníku New York Times prospěl. Jeho kritik sice adaptaci Enda Walshe vytýká klišovité repliky (například "Nemůžeš jít životem a nechávat za sebou nenaplněnou lásku"), pochvaluje si naopak, že oba hlavní představitelé své výkony postupně zlepšují.

S tím souhlasí recenzent listu Chicago Tribune, podle něhož se zlepšil hlavně zpěv Stevea Kazeea. "Vše na jevišti má nádech opravdového divadla a skutečné dublinské ulice. Muzikálu se daří ztvárnit i to, co film kvůli nízkorozpočtové produkci nemohl, a postavám - i jejich problémům - to jedině prospívá," tvrdí Chicago Tribune.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.