Ve Starém purkrabství na pražském Vyšehradě se dnes a zítra odehrají dvě představení režisérského tandemu SKUTR a Adély Laštovkové Stodolové.

Ve středu je to nový projekt Muži, který bude v premiéře uveden pod širým nebem.

Ve čtvrtek se pak na Vyšehrad vrátí Malá smrt, představení, pro níž je Staré purkrabství takřka domovskou scénou, informovala za pořadatele Tereza Rychnovská.

Představení nazvané Muži mělo premiéru na přelomu letošního roku. Ptá se, jak dnes žijí muži, kdy se v nich probouzí zvířata a zda dovedou "odolat volání smečky". Jde o divadelní představení na pomezí žánrů, inspirované skutečnými příběhy mužů: stagnací, potlačenou agresí, homosexualitou, vírou či nepřítomností otce.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.