Podzemním blues v podání Pražského komorního divadla - Divadla Komedie dnes začne královéhradecký festival Divadlo evropských regionů.

Za osmnáct let existence si získal pevné místo v českém divadelním kalendáři a přízeň nejen místního publika, ale také četných návštěvníků, baťůžkářů a divadelníků z celé země i ze zahraničí.

Dvě stě padesát představení

Pamatuje už bohatší časy: nyní by si asi nemohl dovolit pozvat hvězdy formátu Annie Girardotové či pařížské inscenace Petera Brooka, jako tomu bylo dřív. A hospodaří dokonce s násobně menším rozpočtem než třeba kratší podzimní plzeňský festival Divadlo.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.