Deset dní na začátku srpna patří v českém divadelním kalendáři pravidelně festivalu Jiráskův Hronov – přehlídce, která nabízí výběr ze špiček českého amatérského divadla uplynulého roku.

Dávno přitom neplatí, že by amatérští divadelníci byli jen partami neškolených kamarádů, kteří se po večerech snaží napodobovat profesionální divadla.

Bez kompromisu

Za normalizace se neprofesionální sféra stala útočištěm mnohých nepohodlných, dnes nabízí tvůrcům jinou svobodu: nemusí se nutně příliš starat o výdělek a diváckou atraktivitu, a tak mohou tvořit bez kompromisu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.