Různé reklamní spoty s heslem „Fandím divadlu“ už několik let snad ani nelze minout – ten letošní rovnou odkazuje k šílení sportovních fanoušků.

Skutečná atmosféra plzeňského festivalu Divadlo je obvykle o poznání usedlejší: v rozlehlém plzeňském centru, na cestě mezi čtyřmi scénami se festival svým způsobem ztrácí. To hlavní – zajímavé divadlo – ovšem nabízí pravidelně. Letos už ve 20. ročníku.

Znuděný cynik Ivanov

Z mnoha českých divadelních festivalů je plzeňské Divadlo tím, které má bezesporu největší mezinárodní přesah: snaží se přivážet skutečně to nejlepší ze středoevropského divadla, ale i vybrané kusy z dalších zemí.

Letošní zahraniční program otevře Čechovův Ivanov v proslulé osm let staré inscenaci Tamáse Aschera z budapěšťského Divadla Józsefa Katony, která příběh zcyničtělého, znuděného Ivanova zasazuje do ponurého Maďarska počátku 60. let 20. století.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.