Prohlášení odborů SOP ze 14. září ke jmenování Ing. Václava Peloucha pověřeným ředitelem ND:

Odmítáme jmenování Ing. Václava Peloucha jako pověřeného ředitele Národního divadla. Ministryně kultury Alena Hanáková ustoupila nátlakovým skupinám Národního divadla a jmenovala pověřeným ředitelem Václava Peloucha z managementu ND, který nese za současný stav ND stejnou odpovědnost jako samotný Ondřej Černý.

Paní Alena Hanáková opět předvedla, jak neskutečně slabou a snadno manipulovatelnou je ministryní!

Dokud Ministerstvo kultury jasně nezdůvodní odvolání Ondřeje Černého, bude muset nadále čelit oprávněné kritice a dr. Černý, místo aby za své selhání v roli spolutvůrce i realizátora tzv. transformace ND odešel z ND s nálepkou neschopného manažera, odchází oslavován jako oběť.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.