Souboru Company.cz režisérky Evy Bergerové, který se stal novým provozovatelem pražského Divadla Komedie, se příliš nevěřilo: rozpaky budily některé dřívější inscenace ve Strašnickém divadle i vágně formulované umělecké záměry.

Obě prosincové premiéry v Komedii - Słobodziankova Naše třída i hostující Divadlo Gočár Miloše Orsona Štědroně - prokázaly přinejmenším jedno: obavy, že se pod vedením Bergerové Komedie promění v mainstreamovou scénu, byly liché. Divadlo zůstává prostorem uměleckého hledání, byť hledá jinými cestami než někdejší Komedie Dušana D. Pařízka.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.