Chaotický profesor s plnovousem začíná svou přednášku: v absurdní kaskádě odborných termínů hovoří o příčinách a následcích lidských rozhodnutí a činů a uchvácen vlastním proslovem sebou lomcuje v extravagantním houpacím křesle tak zběsile, že se každou chvíli musí převrátit.

Slovem i činem se tak dostává k pojmu risk, který je nejen látkou "přednášky", ale také tématem i názvem nové inscenace novocirkusové compagnie La Putyka.

V režii principála souboru Rosti Nováka ji minulý týden ve čtvrtek v mezinárodním obsazení uvedla pražská La Fabrika. S La Putykou spolupracují švédský Cirk Cirkör a francouzský Cahin Caha.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.