Patnáct týdnů bude na Broadwayi běžet první divadelní hra s Tomem Hanksem v hlavní roli. Jmenuje se Lucky Guy a dramatička Nora Ephron ji napsala o redaktorovi newyorského bulvárního deníku na přelomu osmdesátých a devadesátých let.

"Poprvé mi tu roli nabízela už před dávnými lety. Tehdy jsem jí ale odpověděl, že je mi ta postava krajně nesympatická," řekl Hanks v rozhovoru pro deník New York Times.

Ten dodává, že herec si vše rozmyslel teprve po neúspěchu svého předloňského filmu Moje krásná učitelka. Znovu se na postavu novináře Mikea McAlaryho podíval a zjistil, že není zdaleka tak špatná, jak se mu napoprvé zdálo.

"Hra je o šťastlivci, který si skoro zaslouží všechno to, co se mu děje. Tomu rozumím. Občas si stále říkám, že bych chtěl být lepší herec a umět to, co umí jiní. A uvědomuji si, že se tak daleko nikdy nedostanu," říká Hanks.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.