Dva filmoví Čeští lvi za herecké výkony (Ivan Trojan a Klára Melíšková) a hned čtyři divadelní Radoci - za inscenaci (Ucpanej systém), herecký výkon (Trojan), hru (Brian) a divadlo roku - zamířili před týdnem do Dejvického divadla.

Náhoda? Setrvačnost kritiků, kteří své hlasy dávají osvědčené značce? Nebo snad mají Dejvičtí nějaký zaručený recept na úspěch?

Především mají svého charismatického guru – režiséra, herce a pedagoga Miroslava Krobota. Postupně doplňovaný soubor pracuje pod jeho vedením šestnáct let, mnohé z herců učil "od píky" už na DAMU. V roce 1996 odešel z prestižního režisérského postu v Národním divadle a zamířil s nimi a s představou, jak dělat divadlo, do sálku na kraji Prahy.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.