Do Mekky českého moderního divadla na pražském Anenském náměstí míří slibný a sebevědomý tým. Z magistrátního konkurzu na nového ředitele Divadla Na zábradlí vyšel sice těsně, nicméně jako vítěz dramaturg a překladatel Petr Štědroň.

Společně s dramaturgyní Dorou Viceníkovou a režisérem Janem Mikuláškem nabídl pod názvem Tradice v novém koncepci, která rozvíjí úspěšný program brněnského divadla Reduta, kde již sedm let působí jako umělecký šéf. Zároveň v něm originálně navazuje na práci charismatických osobností, které tradici Divadla Na zábradlí formovaly: Havla, Vyskočila, Grossmana, Schorma či Lébla.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.