Brno dnes roztřese největší český festival improvizačního divadla. Již třetí ročník akce Improtřesk, na níž se z celé republiky sjíždí více než stovka improvizátorů, nabídne čtveřici originálních představení, z nichž každé ukáže unikátní formu improvizace.

„Chceme více propojit improvizační divadlo, neboli impro, s komunitou divadla klasického. Proto jsme také letos většinu představení umístili do prostředí brněnských nezávislých divadel,“ uvádí Jan Labohý z improvizační skupiny Bafni. Ta pro letošní rok převzala organizaci festivalu od střediska volnočasových aktivit Lužánky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.