Divadelní průzkum nepoužívaného podzemí písecké Sladovny pojalo Divadlo Continuo jako fantaskní výlet do lidského podvědomí. Letní projekt Ve sklepě zkoumá bizarní, surreálný život odložených věcí, ale vytahuje na světlo i vytěsněné a zraňující vzpomínky.

Po magických oživlých instalacích v krajině kolem Malovic, kde divadlo sídlí, a produkcích na zámku Kratochvíle, statku Rábín nebo ve vodňanské cihelně zamířil dvacetičlenný mezinárodní soubor s principálem Pavlem Štouračem poprvé pod zem. Ze zaprášených, vlhkých koutů na nás ve sklepě vypadává, co jsme zahodili a na co jsme dávno zapomněli.

Inscenace nabízí obrazy plné bizarního humoru a "švankmajerovských" animací, hororového děsu i poezie, s nimiž si každý divák může naložit po svém. Záleží na tom, jak moc se přeludům z píseckých katakomb otevře a jak hluboko si je pustí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.