Vysoký sloup z mincí, zeměkoule prorostlá kořeny či zvuková smyčka složená z donekonečna opakovaného slova "já". Tak si představují problémy dneška umělci, které Krištof Kintera a Denisa Václavová vybrali pro výstavu Problem is Here v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu.

Mezi čtyřicítkou vystavujících autorů je například umělecká dvojice Jiří Franta a Davim Böhm, jež byla několikrát nominovaná na Cenu Jindřicha Chalupeckého, konceptuální umělkyně Milena Dopitová, která nedávno vystavovala v Městské knihovně Galerie hlavního města Prahy v rámci výstavy Vnitřní okruh v současné české fotografii, či Epos 257, známý svými intervencemi ve veřejném prostoru.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.