V rámci takzvaného alternativního obsahu, do nějž se počítají i divadelní a taneční představení, chystá společnost Aerofilms další přenosy do tuzemských kin. V nynější sezoně z anglického Národního divadla uvede novou hru britského dramatika českého původu Toma Stopparda nazvanou The Hard Problem či inscenaci Shawova Člověka a nadčlověka v hlavní roli s Ralphem Fiennesem.

Stoppardova hra The Hard Problem je první, kterou dramatik napsal od představení nazvaného Rock’n’roll, jejž uvedlo také pražské Národní divadlo. Hra bude vyprávět o mladé psycholožce Hilary, která se v neurovědeckém institutu dostane do sporu se svými kolegy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.