O Sin City toho již bylo napsáno poměrně hodně, takže shrnu jen pár základních faktů. 

Původní Sin City je poměrně slavný a rozhodně kultovní komiks z pera Franka Millera. Ten poměrně dlouho odolával všem nabídkám na jeho filmové zpracování, až se objevil "šílenec" Robert Rodriguez a přemluvil ho k natáčení.

Zároveň Millera přibral jako spolurežiséra, a tak režisérská židle se tentokrát stala spíše lavicí, protože na ní na chvilku usedl Rodriguezův kolega – "šílenec" Quentin Tarantino.

Rodriguez se rozhodl, že komiks přenese na plátno se vším všudy. Tedy že jeho papírovou černobílost (v 99 procentech, občas se objeví i jiná barva) dokáže dostat do filmové kamery. To se mu povedlo a tak výsledkem je velmi netradiční snímek na poměry amerických projekcí, který však velmi věrně odpovídá své předloze.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.