Pokusy o vyjádření generačního pocitu mladých lidí, kteří tápají v partnerských vztazích a hledají své „místo v životě“, se v současných českých filmech objevují poměrně často. Málokterý ale vyznívá tak autenticky jako nízkorozpočtový debut „seriálového“ režiséra Jaroslava Fuita (Přešlapy, Comeback, Letiště) nazvaný Dvojka.

„Roadmoviem ve třech“ režisér navazuje na svůj bakalářský film Světlu vstříc z roku 2003, v němž stejní herci ztvárnili tytéž postavy. Zatímco ve studentském snímku byli ještě teenagery, ve filmu Dvojka již fyzicky dospěli, stojí ale „před velkou změnou“.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.