Režisér Terry Gilliam ve svém novém filmu Imaginárium dr. Parnasse znovu potvrzuje pověst režiséra s bohatě kypící, místy však až přebujelou obrazotvorností. Pouze díky ní ale mohl film dokončit i poté, co náhle zemřel představitel klíčové role Heath Ledger.

Ve většině filmů někdejšího člena legendární skupiny Monty Python's Flying Circus, jenž byl autorem groteskně surreálných animovaných předělů mezi jednotlivými skeči, dochází k prolínání skutečnosti a fantazie, rozumu a šílenství, krásy a ošklivosti, modernosti a historie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.