Nemohlo to dopadnout jinak. Stejně jako v minulosti z Ženy za pultem, Rodáků a Třiceti případů majora Zemana se i z Plechové kavalerie, normalizačního hitu o partě zapálených komunistických kombajnistů, stal v obnovené novácké premiéře divácký hit.

Původně jeho zařazení do letního schématu znělo jako špatný vtip unaveného dramaturga, opak je ale pravdou.

Novinář vysmívající se glorifikaci z řemeslného hlediska podprůměrného a navíc neskrývaně tendenčního dílka musí čelit smutným, leč tvrdým faktům: sedmidílný seriál z dílny Jaroslava Dietla sleduje každý týden na Nově přes milion dospělých diváků, což z Plechové kavalerie činí nejúspěšnější letní televizní "novinku".

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.