Na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se to ukázalo naplno. Filmový svět po letech velkých filmových epopejí a niterných psychologických dramat se konečně znovu vrací k chytrým, originálním a nápaditým nezávislým komediím, jimž je blízký černý humor, ale třeba i existenciální problémy - samozřejmě nahlížené s patřičnou dávkou nadsázky.

Právě tyto zábavné, přesto naprosto nebanální a solidně natočené komediální filmy slavily letos ve Varech největší divácký úspěch.

Jedním z excelentních příkladů je americká komedie Win Win režiséra Toma McCarthyho s Paulem Giamattim v hlavní roli, kterou ve Varech uvedla oblíbená programová sekce Horizonty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.