Režisér a producent J. J. Abrams proslul nejprve na půdě televizní tvorby, kde patřil k prvním tvůrcům inteligentních moderních seriálů (Ztraceni, Alias), které mnohdy směle konkurují filmové zábavě a v lecčems ji i předčí.

V Hollywoodu se prosadil třetím pokračováním série Mission: Impossible a v novém nahlížení na známá díla pokračoval i v nejnovějším filmovém Star Treku, který představoval inovativní přetvoření pravidel celého startrekovského univerza, byť zlidštění některých postav a přítomnost jedinečného stylového rukopisu byly trnem v oku skalním fandům série.

Jako Spielberg zamlada

Abramsova novinka Super 8 není přímým pokračováním či restartem žádné konkrétní série, přesto navazuje na starou žánrovou klasiku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.