Kabelová televize HBO od října přitvrzuje v boji o českého diváka. HBO Česká republika nechce stát stranou seriálového boomu napříč českými televizními stanicemi a svoji původní tvorbu rozšířila o atraktivní formát televizního seriálu.

Rodenova ordinace

Seriál Terapie o rozporuplném psychologovi a jeho pěti pacientech v hlavní roli s Karlem Rodenem a v režii triumvirátu Petr Zelenka, Marek Najbrt a Jaroslav Fuit je zatím největším projektem HBO a jeho ambicí je rozvířit stojaté vody české seriálové tvorby.

Chce se co nejvíce přiblížit kvalitním dramatům s téměř filmovou estetikou, které jsou vizitkou domovské stanice. A podle pěti dílů, které měly HN možnost zhlédnout, se jí to daří.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.