Bezhlavá osudová přitažlivost. Jedině tak je možné vysvětlit výdrž herce Johnny Deppa u projektu Rumový deník podle novely amerického spisovatele a zakladatele "gonzo" subjektivní žurnalistiky Huntera S. Thompsona.

Snímek, v němž si Depp zahrál hlavní roli a který také produkoval, se na plátna kin dostával dlouhých deset let. A léta jsou na filmu ve špatném slova smyslu znát.

Delirický snímek podle první Thompsonovy novely ze šedesátých let, jež vypráví (auto)příběh začínajícího amerického novináře v Portoriku, je Deppův filmový návrat na psychedelické místo činu.

Alkoholismus a boj s bastardy

V roce 1998 natočil ve spolupráci s Terrym Gilliamem Strach a hnus v Las Vegas vycházející z Thompsonovy stejnojmenné autobiografie o hledání amerického snu v sedmdesátých letech.

Při natáčení se spřátelil s autorem a údajně ho přesvědčil, aby tehdy stále nevydaný Rumový deník publikoval. Následně s knihou spojil svoje jméno.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.