Režisér Martin Scorsese svým prvním 3D filmem Hugo a jeho velký objev, který získal nominace na jedenáct Oscarů, potvrdil pověst vášnivého obdivovatele a znalce filmové historie.

A to přesto, že se tímto snímkem překvapivě vydal na žánrově atypické teritorium téměř "spielbergovského" rodinného dobrodružství.

Již úchvatná předloha Briana Selznicka, podle níž snímek vznikl a která v roce 2008 získala Caldecottovu medaili - prestižní cenu za ilustrovanou dětskou literaturu -, je určena především milovníkům filmové magie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.