Od teenagerské upírské romance k adaptaci jednoho z nejslavnějších špionážních románů. Na první pohled by se mohlo zdát, že angažovat švédského režiséra Tomase Alfredsona pro režii špionážní klasiky Jeden musí z kola ven britského spisovatele Johna le Carré je nelogická volba.

Rozhodnutí, které by agent veterán George Smiley, ústřední postava le Carrého románu, nikdy neudělal. Ale podobně jako v předloze odehrávající se ve světě britské výzvědné služby MI6 v období studené války, první pohled může klamat a svést na scestí.

Alfredson se ukazuje jako překvapivě osvícená volba. Stejně jako přinesl novou krev do žánru upírských filmů s Ať vejde ten pravý, inovuje v případě snímku Jeden musí z kola ven, který vstoupil do české distribuce, i žánr špionážního dramatu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.