Vizuální vytříbenost Michaela Manna, herectví a reputace Dustina Hoffmana a produkční zázemí stanice HBO, která je v současnosti synonymem progresivní původní seriálové tvorby.

Nejnovější devítidílný seriál HBO z dostihového prostředí nazvaný Luck, jehož první epizoda si minulý týden odbyla i českou premiéru, je zdánlivě odsouzen k úspěchu.

Nebýt jednoho mylného předpokladu na straně tvůrců, plynoucího z jejich vlastní vášně - že točí pro diváka, jenž je na stejné vlně, sdílí fascinaci dostihy i zapálení pro koně a sázky. A je také doma v machistickém světě obchodníků bez skrupulí, mužně popíjejících whisky v hotelových pokojích a spřádajících vendetu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.