Profesionální sázkaři si stěžují, že je v letošním souboji o Oscary už rozhodnuto. Všechny kurzy jsou přesně usazené a určitá nejistota panuje snad jen ve dvou vedlejších kategoriích.

Vadit to může sázkařům, televizní stanici ABC a nakonec i samotné Akademii, jež ceny uděluje. ABC vlastní autorská práva na vysílání předávání Oscarů, jež proběhne v noci z neděle na pondělí, a potřebovala by ceremoniál co nejnapínavější. Akademie zase nemůže doufat, že by vysílání přenosu zakoupila jedna ze dvou nejsilnějších stanic - NBC nebo CBS, naopak se může jen strachovat, že přijde i o přenos u ABC.

Je to tak paradoxně každý rok. Oscary v Hollywoodu oživují období trvající přibližně tři měsíce. Zprávy o nich vyplňují desítky stránek specializovaných deníků a týdeníků, a přitom nakonec pokaždé znovu zápasí s tím, jak celou onu nahromaděnou energii využít.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.