Natáčet životopisné filmy o stále ještě žijících nebo dokonce stále aktivních politicích je zrádné. Ti, jejichž úkolem je sloužit veřejnosti, se v mediálním toku a popkulturním koloběhu stávají zábavou, která až příliš snadno posouvá hranice toho, jaké je místo politiků ve společnosti.

A nepatřičně přenáší centrum pozornosti z jejich činů a z důsledků těchto činů na jejich osobnost. Nehledě na celou případnou lobby kolem konkrétních projektů, jež se těžko dokládá, ale která, nebuďme naivní či bojácní, bezesporu existuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.