Režisér Francis Ford Coppola kdysi poznamenal, že jeho snem je koordinovat natáčení z domova prostřednictvím obrazovky a vysílačky.

Kolega Steven Soderbergh teď možná Coppolův sen naplnil. Ačkoliv trochu jinak, než měl autor Kmotra či Drákuly na mysli.

Soderberghův akční špionážní snímek Zkrat, který je nyní k vidění v českých kinech, totiž působí, jako by ho bývalý "zlatý hoch nezávislého amerického filmu" natočil z obýváku, téměř se zavřenýma očima a za pomoci dálkového ovládače.

Kompetentně, ale rutinně, líně a bez inspirace. Soderberghův záměr podrývat žánr současného akčního filmu se obrátil proti němu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.