O úmrtí známého herce informoval server Blesk.cz. "Ano, tatínek dnes zemřel," uvedl hercův syn Bronislav.

Poloczek strávil poslední okamžiky ve Vinohradské nemocnici. Měl potíže se srdcem. "Špatně vidím, je to už život na houby. Žil jsem celý život ze dne na den. Teď už jen čekám na smrt. Jsem už starý," postěžoval si Blesku před rokem Poloczek.

Poloczek už od 17 let působil v polském souboru Těšínského divadla v Českém Těšíně. Rodák z Horní Suché na Karvinsku vystudoval brněnskou JAMU. Prošel divadly v Uherském Hradišti, Mladé Boleslavi, Pardubicích a také Studiem Ypsilon. Od roku 1988 hrál v pražském Národním divadle.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.