Letošní olympijské hry v Londýně zahájí James Bond. Současného představitele agenta 007, herce Daniela Craiga, k účasti na zahajovacím ceremoniálu přizvala přímo britská královna.

S odvolením na britský bulvár The Sun to tvrdí deník Guardian.

Craig se v roli Bonda objeví v krátkém filmu, který s režisérem Dannym Boylem natočil přímo v Buckinghamském paláci. Celý snímek má BBC přenášet během zahajovacího ceremoniálu 27. července.

Seskok nad Stratfordem

Film se bude jmenovat Příjezd a agent 007 v něm dorazí do Buckinghamského paláce, kde mu tajná služba přikáže, aby zahájil olympiádu. Načež Bond nasedne do vrtulníku, vzlétne nad stadion Stratford na východě Londýna a s padákem se snese přímo mezi diváky.

Půjde tak o symbolickou reklamu na nadcházející bondovku Skyfall, jejíž název doslova znamená "nebeský pád".

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.