Čerstvě zasnoubený hollywoodský pár Brad Pitt a Angelina Jolie možná čeká první společné natáčení od chvíle, kdy se v roce 2005 během natáčení filmu Pán a paní Smithovi dal dohromady.

Fassbender se zaplete

Podle amerického serveru Deadline.com o obsazení obou herců uvažuje režisér Ridley Scott, který připravuje snímek The Counselor (Advokát) podle scénáře známého autora Cormaca McCarthyho.

O obsazení filmového dramatu o právníkovi, který se nešťastně zaplete do obchodu s drogami, se toho zatím mnoho neví. Jisté je pouze to, že hlavní roli by měl ztvárnit Michael Fassbender (Stud, X-Men: První třída). S ním Scott spolupracoval i ve svém nejnovějším filmu Prometheus, který bude mít premiéru letos v létě.

Filmové servery zatím počítají s tím, že kromě Fassbendera se ve snímku objeví v záporné roli Javier Bardem. Hlavní ženská úloha by mohla připadnout Angelině Jolie, o Bradu Pittovi se uvažuje pro jednu z vedlejších mužských rolí.

Pan a paní Pittovi

Pitt a Jolie spolu nehráli v žádném filmu už sedm let, od chvíle, kdy se seznámili. Herci, kteří vychovávají šest dětí, se dosud snažili, aby nenatáčeli zároveň, a aby tedy alespoň jeden z nich byl vždy k dispozici kvůli péči o rodinu.

V pátek vyšlo oficiální oznámení, že se Jolie a Pitt zasnoubili. Datum svatby prý zatím nebylo stanoveno. Angelina Jolie už byla viděna s diamantovým zásnubním prstenem.

Související