V Cannes bude prý „filmovým projekcím přihlížet 4600 akreditovaných novinářů.“ To by mě zajímalo, kolikátý v pořadí jsem já. Možná, že 1165. – takové číslo má můj press box.

Koberec pro papaláše

Už vidím ten oblíbený denní sport všech kritiků: přijít ke své schránce a všechny nepotřebné papíry naházet do přistaveného kontejneru. Uklízečky ho vynášejí několikrát za den. Jaký div, že „během festivalu se počet odpadků ve městě zvýší o 1200 tun“.

Anebo ta červená paráda: „Šedesát metrů má červený koberec, jímž se pokrývá schodiště festivalového paláce.“ To je asi recht, ale šedesát metrů po něm jdou jen papaláši.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.