Harry Potter, Avatar ani Transformers nedostali od diváků miliardu dolarů tak rychle, jako se to povedlo superhrdinskému týmu Avengers. Prozatím celosvětový účet ukazuje částku 1,04 miliardy dolarů.

Celosvětové šílenství

Značka proslulá v komiksovém světě se tak stává předním hráčem i ve filmovém průmyslu. Do elitního klubu miliardářů se Avengers probili za devatenáct dní v kinech.

Z 54 trhů mimo Severní Ameriku utržili 647 milionů dolarů, víc nezískala žádná adaptace komiksu. Nejlépe se Iron Manovi a spol. vede ve Velké Británii (65,1 milionů dolarů), Číně (50,4), Mexiku (49,6), Brazílii (44,4) a Jižní Koreji (41,5).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.