„Nesmíš mi je tak dlachnit, rozumíš? Měl bys být jemnější. Hlaď je pěkně!“ – „A kterou napřed?“ – „To je jedno, jak chceš...“, uděluje praktické rady ohledně vhodné stimulace prsou zralá rakouská žena černošskému mladíkovi v soutěžním filmu Paradise: Love.

A je to jeden z těch cudnějších výjevů, které režisér Ulrich Seidl (Psí dny, Import Export) do úvodního filmu z trilogie Paradise zařadil.

Je to, sakra, hrané?

Předseda hlavní poroty, uhlazený humanista Nanni Moretti, Seidlův film možná neocení, ale těžko se již v letošní canneské soutěži dočkáme podobně bizarního panoptika, při kterém se vám svírá srdce a cítíte se jako jehlách. A není to jen kvůli velkým povadlým prsům, celulitidě v pokročilém stadiu a přehlídce pověstných XXL penisů černošských mladíků.

V press kitu ke snímku je uvedeno Seidlovo „desatero“ – jeho pracovní metoda. A bod tři je pro neznalého diváka splněn do puntíku. „Diváci by neměli být schopni s jistotou určit, která role je zahrána profesionálem, a která naturščikem“. A rakouská divadelní herečka Margarethe Tieselová se do hlavní postavy nesmělé sexuální turistky opravdu „položila“. Je to dokument? Je to hrané? Jak to vlastně sakra je?

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.