Záchranáři v pohotovosti, křicící fanynky pod oknem a slečny, co v tiskovém centru servírují za barem kávu, nervózně pošilhávající z okna v naději, že ve stanu zastřešujícím studio na střeše Paláce zahlédnou hlavní atrakci, která včera dorazila do Cannes - Roberta Pattinsona.

Britský herec je členem delegace k předposlednímu soutěžnímu snímku Cosmopolis režiséra Davida Cronenberga, který měl právě premiéru, a v němž hraje sebedestruktivního arogantního ultramiliardáře.

Nejžhavější komodita

Pattinson a Cronenberg si mohou gratulovat ke strategickému spojenectví. Herec si spoluprací s Cronenbergem může pomoci ve shazování reputace holčičího idolu.

Cronenberg, který ve svých posledních filmech zjemněl a ztratil charakteristický exces, tělesnost a pocit nebezpečí, jenž mu udělaly jméno, pak může být spokojený, že se mu podařilo získat v jistém ohledu nejžhavější komoditu na trhu. Cosmopolis je tak pěkné filmové quid pro quo.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.