V průběhu několika týdnů vstoupila do tuzemských kin další verze klasické pohádky bratří Grimmů o Sněhurce a sedmi trpaslících. Ve filmu Sněhurka a lovec má titulní hrdinka jinou tvář i jinou povahu než její jmenovkyně ze snímku Sněhurka, uvedeného do distribuce na začátku dubna.

V závěru se navíc proměňuje téměř v Johanku z Arku, která v čele armády zbrojnošů i trpaslíků bere na zteč hrad zlovolné královny.

Příběh o Sněhurce, proslavený především líbeznou disneyovkou z roku 1937, dodnes patří k nejčastěji filmovaným pohádkám. Jejich autoři se starý příběh snaží nově nahlížet optikou různých žánrů, včetně porna.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.